Individuální akční ceny Poséidon Spa a Passion Spas 2022 | Jsme specialisté na wellness | Ke každé vířivce balíček chemie zdarma | Navrhněte si vlastní cenu Vaší vířivky!

Florence


104 900 Kč bez DPH

omezená dostupnost

191 x 191 x 82 cm - 5 osob

Kompaktní a plně vybavený model luxusní hydromasážní vany až pro pět lidí, přičemž dva si mohou užívat masážních pozic lehu najednou. Je vybaven nerezovými tryskami se spa technologií RELAX COMFORT, která zaručuje dokonalou hydroterapeutickou masáž celého těla včetně jemné perličkové koupele s blowerem.

Představujeme Vám vířivou vanu HANSCRAFT FLORENCE. Jedná se o kompaktní a plně vybavený model luxusní hydromasážní vany až pro pět lidí, přičemž dva si mohou užívat masážních pozic lehu najednou. Tyto vysoce komfortní vířivkové pozice se také nazývají „Captain lounche“ neboli Kapitánské. Nazývají se tak z důvodu vysokého pohodlí, které lehové pozice ve vířivé vaně přinášejí. HANSCRAFT FLORENCE je vybavena nerezovými tryskami se spa technologií RELAX COMFORT, která zaručuje dokonalou hydroterapeutickou masáž celého těla včetně jemné perličkové koupele s blowerem.

Vířivka FLORENCE pro pět osob je komplexní a luxusní důmyslný stroj, který přináší mnoho povzbuzení do Vašeho fyzického, ale i psychického zdraví. Díky spoustě přidaných hodnot je to originální doplněk Vaší zahrady, terasy nebo Vašeho osobního wellness. I tento universální SPA model představuje dokonalou harmonii mezi jedinečnou technologií a dokonalým relaxačním zážitkem Vašeho ducha. Nezapomeňte na výbavu jako je LED barevná chromoterapie, která odvede Vaše negativní myšlenky, nebo i jemný masážní blower – perličková koupel, která svým příjemným šuměním a zvukem praskajících bublin vody utiší veškeré napětí ve Vaší mysli.

Jednoduchá elegance modelu vířivky FLORENCE je doprovázena opravdu výhodnou cenou. Na trhu nenaleznete model vany s těmito parametry a nadstandardním vybavením za takovouto nízkou cenu. Anatomicky dělené sekce jednotlivých pozic je nádherně zakončeno oblým zpracováním amerického vířivkového akrylátu LUCITE ACRYLIC, USA. Tento materiál garantuje kvalitu a historii sám o sobě. 

Hřejivá vodní lázeň FLORENCE je vybavena i SPA AUDIO systémem s přehráváním DVD, CD v různých formátech včetně MP3. V sestavě je možno zapnout i AM/FM SPA rádio s vestavěnou anténou. Použít můžete i USB vstup, který bývá na vířivce velmi užitečný. O praktické nasměrování zvuku se postarají dva výsuvné reproduktory, které můžete natočit přesně dle Vaší polohy. Reproduktory vířivé vany se vysunou po jemném zatlačení na jejich oblou krytku, která je umístěna přímo v akrylátu vířivky, aby nebyl narušen vzhledový reliéf vrchní části zařízení.

Naše poslání je přinášet lidem pevnější zdraví, odpočinek a radost ze života. Dívejme se na vířivou vanu FLORENCE jako na produkt, který Vám přinese všechny tyto benefity najednou, což nás nesmírně těší. Účinek horké vody v kombinaci s technologicky dokonalou hydromasáží toto opravdu přináší. Garantujeme Vám dokonalý odpočinek a relaxaci po náročných pracovních dnech. Stejně tak doporučujeme jako velmi funkční rehabilitační formu nápravy pohybového aparátu. Vířivka HANSCRAFT Vám přinese radost i úlevu kdykoliv a kdekoliv, je to zařízení s vysokou zdravotní prospěšností a ukazatel kvalitního životního stylu, který budete milovat.

Jsme specialisté na vířivé vany. Poskytujeme komplexní záruční a pozáruční servis všech našich vířivých van. Důvěřujte profesionálům v oboru a neriskujte nákupem neprověřených produktů.

Ještě dnes se můžete stát novým a hrdým majitelem. Vířivku FLORENCE máme běžně skladem v oblíbeném tmavě modrém provedení, nebo v atraktivním bílém mramoru. Přijďte se k nám podívat na nezávaznou konzultaci nebo si vířivku rovnou vyzkoušet.

Cena je uvedena bez dopravy, montáže, termokrytu, držáku termokrytu a může se lišit v závislosti na aplikované sazbě DPH.

Cena termokrytu k vířivce je 9 000,- bez DPH.

Cena zvedáku termokrytu je 4 000,- bez DPH.

MÁTE PŘEDSTAVU O LEPŠÍ CENĚ VÍŘIVKY?

NEVÁHEJTE VYUŽÍT NÁŠ FORMULÁŘ "Navrhněte vlastní cenu" UMÍSTĚN V LEVÉM HORNÍM ROHU STRÁNKY

PARAMETRY VANY
rozměr: 1,91 x 1,91 m
výška: 0,82 m
objem vody: 800 l
celková kapacita vany: 5 osob
počet míst k sezení: 3
počet lehátek: 2
váha vany bez vody: 250 kg
počet vzduchových trysek: 10
počet hydromasážních trysek bodových: 30
počet hydromasážních trysek s nastavitelným tlakem: 6
celkový počet hydromasážních trysek: 36
hydromasážní čerpadlo: 2x
cirkulační čerpadlo: 1x
ohřev vody: 3 kW
filtr: 2x
materiál skořepiny: Aristech Acrylics, USA


STANDARDNÍ VYBAVENÍ
• hydromasáž
• ozonizátor
• barevné LED osvětlení
• anatomické opěrky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technologie "RELAX COMFORT"
• vodopád
• řídící systém a titanový ohřev vody
• boční panely z odolného syntetického dřeva


Nadstandardní vybavení - NYNÍ ZDARMA!
• reproduktory Aquatic AV - voděodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, MP3, USB, SD card, FM radio

Kontakty

Nezávazná poptávka


Kontaktujte nás


Ing. Ondřej Nosák

777 605 789
ondrej.nosak@virivky-infrasauny.cz

Vzorkovna


Vzorkovna MARQUIS, POSEIDON, PASSION SPAS

Areál BesTen
Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10 - Michle

Kde nás v areálu najdete?

Fakturační údaje


NO TRADING s. r. o.

Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10 - Michle
IČ: 05295823
DIČ: CZ05295823

Otevírací doba vzorkovny


Vzorkovna je otevřena vždy po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem.

Sociální sítě