Individuální akční ceny Poséidon Spa a Passion Spas 2022 | Jsme specialisté na wellness | Ke každé vířivce balíček chemie zdarma | Navrhněte si vlastní cenu Vaší vířivky!

Santa Monica


149 900 Kč bez DPH

omezená dostupnost

228 x 228 x 93 cm - 5 osob

DVD sestava s výsuvnou 17" LCD obrazovkou a dálkovým ovládáním, SPA AUDIO systém, LED chromoterapie, 81 hydromasážních nerezových trysek, podsvícení všech ovládacích prvků, SUPER Captain lehová pozice… Tuto vířivku musíte vidět a vyzkoušet ji, nelze dojem z ní přenést do popisných textů. Na součastném trhu nenaleznete hodnotnější a propracovanější zařízení v kombinaci s dostupnou cenou.

Neexistují slova, ktera by popsala pocit z užívání a vlastnictví této nejelitnější vířivé vany kategorie PREMIUM+. Je to skutečný skvost a luxusní oáza relaxace, kterou si zasloužíte prožívat každý den. Nejvyšší třída vířivek je připravena k Vašim službám.

SANTA MONICA je vířivkou nabízející unikátní spojení domácího kina s tou nejlepší technologií hydroterapie, která je v dnešní době dostupná. Představte si nejvyšší řadu Vaší automobilové značky, kterou vnímáte jako nejlepší v plné výbavě a se všemi doplňky… Toto je přesně případ vířivky SANTA MONICA v kategorii hydromasážní terapie a nejluxusnějších vířivek. DVD sestava s výsuvnou 17" LCD obrazovkou a dálkovým ovládáním, SPA AUDIO systém, LED chromoterapie, 81 hydromasážních nerezových trysek, Podsvícení všech ovládacích prvků, SUPER Captain lehová pozice… Tuto vířivku musíte vidět a vyzkoušet ji, nelze dojem z ní přenést do popisných textů. Na součastném trhu nenaleznete hodnotnější a propracovanější zařízení v kombinaci s dostupnou cenou.

Koncept vířivky SANTA MONICA vznikl v USA v minulých deseti letech. Na Evropský trh se tento umělecký skvost dostal před necelými dvěma lety, kdy o něj uživatelé projevili nemalý zájem. I my, profesionálové v oboru, jsme byli překvapeni nádherou a pokrokem, který tato unikátní vířivka nabízí. Nyní tento model nabízíme i Vám ve dvou barevných provedeních – v luxusním tmavém perleťovém mramoru nebo ve světlém bílém mramoru. Obě dvě varianty jsou disponibilní skladem a připraveny okamžitě k instalaci.

Představte si, že ležíte v Kapitánské lehové pozici a dopřáváte si součastně celo-tělovou hydroterapeutickou masáž spojenou s příjemným praskáním bublin z perločkové koupele – bloweu. Tato pozice vířivky Vám přináší komplexní vodní terapii horkou vodou pro celé tělo. Součástí je i sekční chodidlová masáž, masáž tricepsů i vnitřní/vnější dlaně, dále samozřejmě masáž kompletního zádového svalstva a šíje, stejně tak hamstringů (zadní sval stehenní) a lýtek. Na každou sekci těla není opomenuto ani na ostatních pozicích. Dělená terapie vodou pro problematickou oblast trapézových svalů je dokonale propracována i v obou pozicích hlubokého sedu naproti ovládacímu panelu. Díky excelentnímu výlisku skořepiny jsou masážní části nad vaší šíjí, kde pak volitelně silný proud vody oblast krční páteře masíruje. Všechny trysky jsou nastavitelné na tlak vody, směrové trysky můžete i natočit na oblast, kde je to potřeba nejvíce. Nezapomeňte, že během této terapie ve vířivce si můžete dopřávat Váš oblíbený film na LCD televizi, která je viditelná z většiny masážních pozic. Tento malý fakt dělá z vířivky SANTA MONICA opravdu luxusní doplněk Vašeho životního standardu, obdobně jako vysoký počet nerezových trysek (81) nebo i elegantní podsvícení celého zařízení, včetně poosvětlení veškerých ovládacích prvků. Vířivka je připravena na celoroční provoz v zahradě i v interiéru. Pro případ instalace v zahradě je vířivka dokonale izolována, tak aby nedocházelo k tepelným ztrátám. Skořepina je vybavena pěnovým nástřikem a vnitřní uspořádání je konstruováno, tak aby se teplý vzduch z masážních a cirkulačních čerpadel postaral o izolaci a lepší termodynamiku vody.

Tato luxusní vířivka je více nežli pěkný přístroj. Je to životní standard, který si zasloužíte. Terapie, kterou tento diamant mezi vířivkami přináší je blahodárná a prospěšná, stejně jako dlouhodobější pobyt v lázních. Svůj namožený pohybový aparát můžete rozmazlovat každý den a při tom zapomenout na všední strasti a problémy. Pobyt ve vířivce přináší nejenom fyzickou úlevu, ale i terapeutický klid, kdy z Vás vyprchá veškeré napětí. Dokonalé pro dva lidi, dokonalé pro 5 lidí, dokonalé pro celou rodinu či přátele.

Tento model si nesmíte nechat ujít. Přijďte nás navštívit, nezávazně si popovídat. V případě Vašeho zájmu je náš odborný servisní tým připraven i tuto nejvyšší kategorii instalovat během následujících dní. Cenová dostupnost vířivky SANTA MONICA je třešinkou na dortu. Za vířivou vanu stejné výbavy obvykle zaplatíte až trojnásobek naší ceny.

Cena je uvedena bez dopravy, montáže, termokrytu, držáku termokrytu a může se lišit v závislosti na aplikované sazbě DPH.

Cena termokrytu k vířivce je 9 000,- bez DPH.

Cena zvedáku termokrytu je 4 000,- bez DPH.

MÁTE PŘEDSTAVU O LEPŠÍ CENĚ VÍŘIVKY?

NEVÁHEJTE VYUŽÍT NÁŠ FORMULÁŘ "Navrhněte vlastní cenu" UMÍSTĚN V LEVÉM HORNÍM ROHU STRÁNKY

PARAMETRY VANY
rozměr: 2,28 x 2,28 m
výška: 0,93 m
objem vody: 1600 l
celková kapacita vany: 5 osob
počet míst k sezení: 4
počet lehátek: 1
váha vany bez vody: 350 kg
počet vzduchových trysek: 10
počet hydromasážních trysek bodových: 67
počet hydromasážních trysek s nastavitelným tlakem: 14
celkový počet hydromasážních trysek: 81
hydromasážní čerpadlo: 3x
cirkulační čerpadlo: 1x
ohřev vody: 3 kW
filtr: 2x
materiál skořepiny: Aristech Acrylics, USA


STANDARDNÍ VYBAVENÍ
• hydromasáž
• ozonizátor
• barevné LED osvětlení
• anatomické opěrky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technologie "RELAX COMFORT"
• vodopád
• řídící systém a titanový ohřev vody
• boční panely z odolného syntetického dřeva


Nadstandardní vybavení - NYNÍ ZDARMA!
• výsuvná voděodolná 17" LCD TV
• reproduktory Aquatic AV - voděodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, USB, MP3, SD card, FM radio

Kontakty

Nezávazná poptávka


Kontaktujte nás


Ing. Ondřej Nosák

777 605 789
ondrej.nosak@virivky-infrasauny.cz

Vzorkovna


Vzorkovna MARQUIS, POSEIDON, PASSION SPAS

Areál BesTen
Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10 - Michle

Kde nás v areálu najdete?

Fakturační údaje


NO TRADING s. r. o.

Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10 - Michle
IČ: 05295823
DIČ: CZ05295823

Otevírací doba vzorkovny


Vzorkovna je otevřena vždy po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem.

Sociální sítě